">
1
MOLTENI&C
MOLTENI&C

Прагнете купити стильні меблі, що здатні стати акцентним елементом житлового простору? Продукція італійського бренду Molteni & C — бездоганний варіант не тільки для заміських будинків і квартир у центрі Києва, а й для модних барів та ресторанів.

Компанія Molteni & C заснована на початку 1930-х. До 1947 року меблі виготовлялися в італійській провінції Монца, а потім Анджело й Джузеппіна Молтені придивилися до заводу з промисловим обладнанням, орієнтованим на масового споживача.

У 1968 році на міжнародній виставці Salone Del Mobile були презентовані інноваційні системи зберігання. Через два роки відбулося розширення виробництва завдяки випуску модульних корпусних меблів, а також дизайнерським рішенням «під ключ».

Свіжий подих у компанію приніс дизайнер зі Швейцарії Фелікс Хумм, який створив знаменитий логотип Molteni & C. Саме він зайнявся проєктуванням нових предметів для житла.

Незабаром до складу Molteni & C увійшли інші бренди. Офісними меблями зайнялася Unifor, кухонними — Dada, предметами інтер’єру для офісу та житлового простору — Citterio.

Компанія співпрацює з такими світовими дизайнерами меблів, як Патрісія Уркиола, Ферруччо Лавіані, Ханнес Веттштайн, Рон Гілад, Жан Нувель.