">
logo mobile
1
Baccarat
Baccarat

Купити вироби бренду Baccarat, зокрема, статуетки, вази, чаші, свічники, люстри, вироби з кришталю, різні аксесуари, декантери, келихи, бра, стельові і вбудовані світильники, можна в магазинах Exclusive Group в Києві. У каталозі продукції представлені твори Baccarat зі звичайного і кольорового скла. Ви можете придбати вже готовий виріб або ж замовити необхідну річ за індивідуальним проектом.

Історія французького бренду «Баккара» почалася в другій половині 18 століття, коли єпископ Меца Монморансі-Лаваль почав виробництво скла для вікон і дзеркал. Через кілька десятиліть на мануфактурі стали виробляти скляний посуд, кришталь і вироби зі скла.

Торгова марка була зареєстрована у 1860 році і з тих пір є головним виробником в світі кришталевих люстр, канделябрів, ваз з кольорового кришталю, фонтанів і келихів.

Сучасні вироби Баккара зі скла і кришталю відрізняються витонченістю, естетичністю, завершеністю форм і ліній. Дизайнери компанії використовують нові технології, створюючи шедеври в стилях ар-деко, хай-тек, мінімалізм. При цьому зберігаються традиції класичних форм, прикрас і декору.