">
logo mobile
1
Lalique
Lalique

Творцем бренду є Рене Лалик - талановитий французький ювелір, що з'явився на світ в 1860 році. З дитинства Лалик відрізнявся бездоганним смаком і здатністю до малювання. У 18 років він став помічником знаменитого ювеліра. Його особливий талант не залишився непоміченим. Перша робота Рене у вигляді витонченої метелики вбила вибагливу публіку.

До 25 років Лалик вже співпрацював з такими відомими будинками, як Cartier, Jacta і Boucheron. Доходи дозволили йому відкрити власну майстерню в Парижі. Рене був великим шанувальником японського мистецтва. Цю техніку він переніс і в свої роботи.

Лалик отримав світову популярність завдяки знаменитій актрисі Сарі Бернар, яка настільки перейнялася творчістю молодого ювеліра, що виходила на сцену виключно в його прикрасах. У 1900 році Рене взяв участь у Всесвітній виставці, де удостоївся звання Офіцера Ордена Почесного легіону.

Сьогодні Lalique є одним з найпопулярніших ювелірних брендів у всьому світі. У рік виходять не менше трьох колекцій, багато випускаються тиражем в 99 екземплярів. Після виготовлення останньої моделі форму знищують, і вона залишається доступною тільки на аукціонах. До 2008 року Lalique був сімейним бізнесом, але зараз належить викупила його компанії Art & Fragrance.