">
1
Sambonet
Sambonet

Справжньою окрасою обіднього столу стануть столові прибори італійського бренду Sambonet, які продаються в Києві в наших магазинах Exclusive Group. У каталозі представлені набори столових приладів зі сталі, дитячі набори, комплекти для хлопчиків і дівчаток. Ви можете вибрати вже готові товари або ж замовити виготовлення приладів за індивідуальним проектом.

Компанія Sambonet стала випускати столові предмети зі сталі та мінімальним декором у 19 столітті. Джузеппе Самбонет в 1856 році створив в місті Верчеллі компанію, якій дав своє ім'я. Тоді ж він замовив на монетному дворі Турина клеймо з ініціалами GS, за яким продукцію вже багато років впізнають покупці.

У 1900-х роках бренд став офіційним постачальником виробів для сервірування столів до будинках аристократії. На початку 1930-х року компанія налагодила промислове виробництво столових приборів еліт-класу, випускаючи велику кількість виробів срібних і гальванічних столових приладів. Наступною новацією стало використання методу виробництва продукції з нержавіючої сталі і застосування власної технології обробки сталевих приладів сріблом.

Вихід на міжнародний ринок відбувся у 1950-х років, коли Sambonet випустила лінійку глибокого посуду. Її стали замовляти ресторани і готелі по всьому світу.

Ви можете повністю довіряти якості ложок, виделок, ножів, тарілок бренду, які не втрачають блиск після багаторазового контакту з водою і миючими засобами.

Клеймо GS гарантує якість преміум-класу, продуманість дизайну і довговічність.