">
1
Фільтри

100% італійського коріння, італійського темпераменту та італійської витонченості в кухнях Aran — спроєктованих, розроблених та виготовлених в Італії. Фабрики Aran World облаштовані за останніми вимогами й мають власні запатентовані технології виробництва. Дотримання цінностей — ось що стоїть біля джерела успіху компанії. Автентичність, натхнення й захоплення — те, що рухає Aran World й сприяє першості на глобальному рівні. 

Кухні компанії Aran — італійського лідера меблевої індустрії майже 50 років — представлені у понад 120 країнах світу і є найбільш закуповуваними за кордоном. Натуральні матеріали, функціональні рішення, небанальний дизайн — переваги, які важко оминути увагою. Кухні Aran встановлені в готелі Trump Grande в Маямі, Aqua в Уругваї, Ten Tower у Лісабоні, адміністративних будівлях у Пекіні та Сінгапурі.

Щодня команда працює, аби винаходити технологічні та естетичні рішення, що задовольнятимуть потреби клієнтів. Робота над кожним проєктом кухонь Aran — це увага до дизайну та якості матеріалів, ретельна перевірка на надійність. Художня майстерність, передові технології та закоханість у власну справу — головний секрет компанії. Просто розробити дизайн кухонного модуля — не про Aran. Метою компанії є створення комфортного й функціонального житлового простору, де збиратимуться найближчі, обговорюватимуться плани на день і готуватимуться найсмачніші вечері. 

Знати, чого хоче замовник, його звички й бажання — без цього команда Aran не починає роботу. Вислухати, чого бажає клієнт, врахувати ритм його життя, обрати матеріали та зняти мірки — те, що живить натхнення майстрів Aran і дозволяє втілити максимально персоніфікований індивідуальний проєкт, що закохає у себе кожного. Розробники переконані, що кухні Aran стають частиною історії дому клієнта і мають абсолютно відповідати його потребам.

Обрати й придбати кухні Aran у Києві можна у салонах «Ренесанс» та «Антураж» від Exclusive Group.