">
1
Christofle
Christofle

Бренд Christofle вже 190 років є символом якості столових приладів. Придбати товари цієї компанії, у тому числі келихи, відкривачки, аксесуари, стакани для віскі з кришталю, тримачі меню, підсвічники, статуетки, фігурки, флешки, декор, вази, чаші, годинники, посріблені цукорниці і чайники, можна в наших салонах Exclusive Group .

Історія фірми почалася у Франції в 1830 році, коли Шарль Крістофль прийняв від батька управління ювелірною майстернею. Досить швидко новий керуючий став головним постачальником посуду до королівського дому Луї Філіппа Орлеанського, що допомогло йому налагодити експорт ювелірних виробів.

Через кілька років асортимент був розширений за рахунок виробництва столових предметів, оздоблення одягу золотими і срібними нитками. Для Шарля Крістофля і інших представників фірми головним була якість, на яку бренд Christofle завжди робив ставку.

Крістофль був першим, хто придумав у Франції кухонне начиння, прикрашене стилізованим гербом з логотипом. Завдяки цьому столові прибори компанії тоді і зараз є найбільш впізнаваними у світі.

Зараз компанією керує Мауріціо Борлетті, представник п'ятого покоління сім'ї, якій належить Christofle. Відмінною особливістю сучасної продукції є креативність, якість і елегантність. Зберігати високі показники якості допомагають особлива технологія виробництва і відданість традиціям.