">
1
Опис

Новий дизайн досліджує тепло і тактильность деревини, економію матеріалів, щоб створити стійкий предмет модульних меблів, який підходить як для побутових, так і для комерційних умов. Ми хотіли дослідити той же дух гнучкості і точності деталей за допомогою абсолютно іншого матеріалу, який більше підходив би для домашньої обстановки.

Майк Холланд, керівник відділу промислового дизайну в Foster + Partners у відповідності зі своєю політикою проектування екологічно чистих будівель і меблів, розробив набір столів для сучасних умов. Виготовлений повністю з дерева, природного матеріалу, Ava Table відповідає постійно зростаючій потребі в дизайнерських меблях, щоб задовольнити попит на екологічність, не відмовляючись від необхідності представляти простір, якого заслуговує кожен предмет меблів. Натхненний легкими формами крил літаків, він складається з двох основних сегментів - середньої секції і консольного кінця - які можна об'єднати для створення єдиного столу будь-якої довжини. Мостовидна структура столу - це дуже скульптурний об'єкт з мінімальною деталізацією і високоякісною обробкою. З'єднання між двома секціями підкреслено тіньовою щілиною, яка посилається на архітектурні традиції.

Геометрія дозволяє кінцевим секціям виступати на відстані до одного метра з обох сторін, залишаючись при цьому стабільним і жорстким. Весь стіл зроблений з дерева, за винятком елементів кріплення, і скульптурні ніжки звужуються від ширшої секції вгорі для підтримки до тонкої лінії до підлоги. Стіл доступний в обробці з горіха і евкаліпта, а готові версії випускаються в трьох стандартних розмірах - 2,9, 3,4 і 3,8 метра.

Cтіл Ava big