">
1
DADA
DADA

Фабрика кухонь Dada — частина Molteni Group, яка вже близько ста років є однією з перших у списку преміальних меблевих компаній в Італії та диктує моду у своєму сегменті. Кухні Dada представлені у понад 50 країнах світу. Приваблюють мінімалістичним стилем, ексклюзивними рішеннями, першокласними матеріалами. 

Кухні Dada — це бездоганний дизайн та інновації. Постійні експерименти й творчі пошуки команди дозволяють презентувати ринкові стильні, модерні та високотехнологічні продукти. Передові лінійки кухонь Dada розроблені дизайнерами зі світовим ім’ям, зокрема Hi-Line 6 від Ferruccio Laviani, Banco, Nuvola, Vela, Vela Quadra та Aluminium від Luca Meda, Nomis від Hannes Wettstein, Tivalì і Trim від Dante Bonuccelli, INDada від Nicola Gallizia. 

Є можливість обрати кухню Dada із серійного виробництва або ж замовити проєкт за індивідуальними кресленнями. Часто такі рішення стають настільки успішними, що перетворюються на серійні продукти. Виготовляючи меблі, фахівці компанії прагнуть до балансу краси й функціональності. 

Розмаїття моделей, виготовлення за індивідуальними розмірами, урахування усіх побажань замовника, змістовна дослідницька база у сфері дизайну та архітектури —  те, що перетворює кожну деталь кухонь Dada на витвір мистецтва. Мистецтва, що створює гармонійний функціональний простір. Натуральні матеріали — дерево і метал — підкреслюють сучасний дизайн кухонь Dada. Комфорт та виняткова якість продуктів — єдине, що залишається незмінним, зокрема й коли створюються персоналізовані рішення для найвибагливіших клієнтів.