">
1
Atlas CONCORDE
Atlas CONCORDE

Компанія Atlas Concorde існує з 1969 року. За півстоліття безперервної діяльності вона міцно закріпилася на світовому ринку в якості виробника високоякісної кераміки. Фахівці йдуть в ногу з часом, тому до ваших послуг тільки новітня продукція. Компанія регулярно проводить дослідження в галузі технології та дотримується неперевершеного італійського стилю. Кожному клієнту пропонується величезний вибір виробів з кераміки тільки вищої якості.

Кожна колекція унікальна щодо кольору, декору, прикладного рішення. Якими б особливими архітектурними потребами не володів покупець, Atlas Concorde зуміє їх задовольнити. Незважаючи на різноманітність продукції, в кожному колекційному елементі вгадується витончений італійський стиль, який високо цінують провідні світові дизайнери.

Компанія має широку популярність по всьому світу. Завдяки якісно проведену роботу та ексклюзивним інновацій вона досягла найвищого рівня довіри. Продукція націлена не тільки на прикрасу вашого інтер'єру, але і на турботу про навколишнє середовище. Досвідчені майстри щодня прагнуть до досконалості в області дизайну. Вироби компанії вигідно прикрасять житлове приміщення, офіс або громадський заклад.