">
1
ARIOSTEA
ARIOSTEA

У 1961 році в невеликому італійському місті Кастелларано була заснована фабрика, яка займалася випуском керамічної продукції. Ariostea досить швидко освоїла техніку виробництва виробів з високоякісних матеріалів, і незабаром зайняла почесне місце на світовому ринку.

Головними пріоритетами компанії є збереження навколишнього середовища і натуральні речовини в створенні кераміки. Завдяки новітнім технологіям, які вдосконалюються з кожним роком, фахівці з Ariostea досягли вражаючих результатів. Дизайн товарів вражає витонченістю, вишуканістю і складністю. У кожному елементі відчувається рука професіонала.

Сьогодні процес виготовлення виробів управляється за допомогою комп'ютера, що вигідно відбивається на роботі в цілому. Продукція набула особливої естетичність, а якість стало ще більш вражаючим. Фабрика не використовує в своїй діяльності запозичені технології. Кожна проектується особисто інженерами Ariostea, і все до єдиної захищають міжнародні патенти.

Вироби компанії славляться довговічністю, вишуканим дизайном, особливою функціональністю. Ви можете використовувати їх як альтернативу природному камінню, при цьому отримуючи той же ефект, а в багатьох випадках і перевершуючи його. Ariostea стала однією з перших компаній, які ризикнули використовувати новітню систему ULTRA. І ризик виправдався. Цей формат перевів фабрику на новий рівень якості та надійності.